Dórdia Viegas b. 1130

Из пројекта Родовид

Особа:105591
Рођени род Viegas
Пол женски
Цело име (рођено) Dórdia Viegas
Родитељи

w Egas Moniz, o Aio [Viegas] b. 1080 d. 1146

Tereza Afonso [Afonso]

Догађаји

1130 Рођење:

Рођење једног детета: Teresa Gonçalves de Sousa [Sousa]


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Monio Ermiges
Рођење: 1050
Титуле : Senhor de Ribadouro
Ouroana
Рођење: 1060
Прародитељи
Родитељи
Родитељи
 
== 3 ==
Mem Viegas
Рођење: 1100
Смрт: 1137
Lourenço Viegas
Рођење: 1110
Afonso Viegas
Рођење: 1110
Elvira Viegas
Рођење: 1147
Смрт: 1217
Urraca Viegas
Рођење: 1130
Gonçalo Mendes de Sousa
Рођење: 1120изр
Смрт: 25 март 1190
Dórdia Viegas
Рођење: 1130
== 3 ==
Деца
Mendo Gonçalves I de Sousa
Рођење: ~ 1140
Смрт: 1192
Деца
Унучад
Унучад

Остали језици