Род:Afonso

Из пројекта Родовид

Тренутно нема текста на овој страници. Можете претражити овај назив у осталим страницама или уредити ову страницу.

<Rd_clanautotranslations>

<Rd_clanautotranslationstext>

Português
Afonso

Родови "Afonso"

Приказујем испод 31 резултата почев од #1.
Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

 1. Adão Afonso Arrabal b. ~
 2. Alfredo Ferreira Afonso
 3. Antonio Afonso b. ~ d. ~
 4. Branca Afonso
 5. * Branca Afonso b. 1360проц d. ~
 6. Breno Afonso Silva b. 24 септембар 1991
 7. Bruna Rafaela b. ~
 8. Daniela b. ~
 9. * Domingos Afonso b. ~
 10. * Domingos Afonso b. ~
 11. Gaspar Afonso Arrabal b. ~
 12. * Graça Leandro Faria Afonso b. 1965
 13. Guilhermina da Conceição Moya Afonso b. 11 мај 1924 d. 27 мај 1991
 14. * Heleno de Almeida Afonso b. 17 јул 1965
 15. Jorge Afonso b. ~
 16. José Afonso Arrabal b. 23 март 1963
 17. * José Francisco Afonso
 18. * João Batista
 19. Leandro de Almeida Glórias Afonso b. 18 новембар 2002
 20. Luana Afonso Arrabal b. ~
 21. Lucas Penna Afonso b. ~
 22. * Luciana Eva Pavezzi Afonso (Furlan)
 23. * Maria Denérida Afonso b. ~
 24. * Maria Luzia Afonso (Asseiro) b. 14 децембар 1931
 25. Marli Afonso Arrabal (Silva) b. ~
 26. Matheus Penna Afonso b. ~
 27. Márcia Afonso b. ~
 28. Nadine b. ~
 29. Núbia Afonso Silva b. 28 октобар 1992
 30. * Tereza Afonso
 31. Urraca Afonso b. 1260изр

Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).