Фамилија: Люсьен из Рошефор + Guichard III de Beaujeu

Из пројекта Родовид

Фамилија:316854

Родитељи

Люсьен из Рошефор [из Рошефор] b. 1088 d. > 1137

Guichard III de Beaujeu [Beaujeu] b. ~ 1080 d. 1137

Деца

Humbert III de Beaujeu [Beaujeu] b. ~ 1110 d. 1193


Догађаји

>23 мај 1107 Свадба:


Остали језици