Фамилија: Lucrèce Borgia + Giovanni Sforza

Из пројекта Родовид

Фамилија:271351

Родитељи

Lucrèce Borgia [Borgia] b. 18 април 1480 d. 24 јун 1519

w Giovanni Sforza [Sforza] b. 5 јул 1466 d. 27 јул 1510


[1]

Догађаји

1493 Свадба:

1497 ANUL:

Извори

  1. - Biographie de Lucrèce Borgia wk:fr:Lucrèce Borgia
Остали језици