Род:Sforza

Из пројекта Родовид

Тренутно нема текста на овој страници. Можете претражити овај назив у осталим страницама или уредити ову страницу.

<Rd_clanautotranslations>

<Rd_clanautotranslationstext>

Беларуская
Сфорца
Deutsch
Sforza
English
Sforza
Français
Sforza
Polski
Sforza
Русский
Сфорца
Sforza
Українська
Сфорца

Родови "Sforza"

Приказујем испод 50 резултата почев од #1.
Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

 1. * ? Сфорца
 2. Alessandro Sforza b. 1465 d. 1523
 3. w Alessandro Sforza b. 21 октобар 1409 d. 3 април 1473
 4. Alessandro Sforza b. 1572 d. 29 април 1631
 5. * Angelo Paolo Sforza b. 12 јануар 1844 d. 30 новембар 1928
 6. Anna Маria Sforza b. 1473 d. 30 новембар 1497
 7. Ascanio Maria Sforza b. 3 март 1455 d. 28 мај 1505
 8. Battista Sforza b. ~ 1446 d. 6 јул 1472
 9. Bianca Maria Sforza b. 5 април 1472 d. 31 децембар 1510
 10. * Bianca Maria Sforza b. 1 април 1697 d. децембар 1717
 11. Bosio Sforza b. 1411 d. 1476
 12. Bosio II Sforza (4. Conte di Santa Fiora) b. ~ 1500 d. 1535
 13. Carlo Sforza b. 1461 d. 1483
 14. Carlotta Sforza b. 15 април 1876 d. 21 август 1949
 15. Caterina Sforza b. 1463 d. 28 мај 1509
 16. w Costanza Farnese b. 1500 d. 23 мај 1545
 17. * Elena Sforza Amigoni b. 1639 d. 1733
 18. Eleonora Sforza-Cesarini b. 2 март 1688 d. 9 децембар 1768
 19. Elisabetta Maria Sforza b. 1456 d. 1473
 20. Ermes Sforza b. 1470 d. 1503
 21. Federico Sforza b. 1470
 22. Federico Sforza b. 1548 d. 1581
 23. Federico Sforza-Cesarini b. 14 август 1651 d. 10 октобар 1712
 24. Francesca Sforza
 25. Francesco I Sforza b. 28 новембар 1643 d. 19 новембар 1707
 26. Francesco II Sforza b. 4 фебруар 1495 d. 24 октобар 1535
 27. Gaetano Sforza Cesarini b. 16 јун 1674 d. 9 октобар 1727
 28. Giacomuzzo (diminutif Muzio) Attendolo (Sforza (le Fort)) b. 28 мај 1369 d. 4 јануар 1424
 29. Gian Galeazzo Sforza b. 20 јун 1469 d. 21 октобар 1494
 30. * w Giovanni Sforza b. 5 јул 1466 d. 27 јул 1510
 31. Guido Sforza b. 1440
 32. * Ippolita Sforza
 33. Louis Maria Sforza (von Fahrensbach) c. мај 1360 d. 18 август 1435
 34. Ludovico Sforza d. 7 март 1685
 35. Ludovico Maria Sforza b. 27 јул 1452 d. 27 мај 1508
 36. Mario Sforza b. 1594 d. 26 септембар 1658
 37. Mario Sforza (5. Conte di Segni) d. 1611
 38. Massimiliano Sforza b. 25 јануар 1493 d. 4 јун 1530
 39. Paolo Sforza b. 12 јун 1602 d. 12 септембар 1669
 40. Бона Сфорца b. 2 фебруар 1494 d. 19 новембар 1557
 41. Габриэль Сфорца
 42. Галеаццо Sforza b. 1478
 43. Галеаццо Мария Сфорца b. 24 јануар 1444 d. 26 децембар 1476
 44. Галеаццо Мария Сфорца
 45. * w Джан Галеаццо Мария Сфорца
 46. Ипполита Sforza b. 1490 d. 1501
 47. Ипполита Мария Сфорца b. 18 април 1446 d. 20 август 1484
 48. Констанцо Сфорца b. јул 1447 d. 4 јул 1483
 49. Кьяра Сфорца b. 1467 d. 1531
 50. Оттавиано Sforza b. 1477 d. 1541

Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).