Фамилија: Agnès II de Nevers + Guy II de Saint-Pol de Châtillon

Из пројекта Родовид

Фамилија:223135

Родитељи

Agnès II de Nevers [Donzy] b. ~ 1205 d. 1225

w Guy II de Saint-Pol de Châtillon (Guy III de Châtillon) [Châtillon] b. ~ 1196 d. 1226

Деца

Yolande de Châtillon [Châtillon] b. 1215 d. 1254

w Gaucher de Châtillon [Châtillon] d. 1250


Догађаји

1221 Свадба:

Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици