Morgan MacDonald (Loarn)

Из пројекта Родовид

Особа:142619
Рођени род Loarn
Пол мушки
Цело име (рођено) Morgan MacDonald
Друга презимена Loarn
Родитељи

Donald MacCathmail [Loarn]

Догађаји

Рођење једног детета: Donald MacMorgan [Loarn]

Титуле : Mormaer of Moray

Напомена

Шаблон:Date and placeШаблон:Needsources


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Cathmail MacRuadri
Други догађај: Mormaer of Moray
Други догађај: Prince of the Dalriada
Прародитељи
Родитељи
Donald MacCathmail
Титуле : Mormaer of Moray
Родитељи
 
== 3 ==
Morgan MacDonald (Loarn)
Титуле : Mormaer of Moray
== 3 ==
Деца
Donald MacMorgan
Титуле : Mormaer of Moray
Деца
Унучад
Ruadri MacDonald (of Moray)
Титуле : Mormaer of Moray
Унучад

Остали језици