Donald MacCathmail

Из пројекта Родовид

Особа:142620
Рођени род Loarn
Пол мушки
Цело име (рођено) Donald MacCathmail
Родитељи

Cathmail MacRuadri [Loarn]

Догађаји

Рођење једног детета: Morgan MacDonald (Loarn) [Loarn]

Титуле : Mormaer of Moray

Напомена

Шаблон:Date and placeШаблон:Needsources


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Прародитељи
Родитељи
Cathmail MacRuadri
Други догађај: Mormaer of Moray
Други догађај: Prince of the Dalriada
Родитељи
 
== 3 ==
Donald MacCathmail
Титуле : Mormaer of Moray
== 3 ==
Деца
Morgan MacDonald (Loarn)
Титуле : Mormaer of Moray
Деца
Унучад
Donald MacMorgan
Титуле : Mormaer of Moray
Унучад

Остали језици