Фамилија: Филипп Капетович + Agnès II de Nevers

Из пројекта Родовид

Фамилија:98874

Родитељи

Филипп Капетович [Капетовичи] b. 1209 d. 1218

Agnès II de Nevers [Donzy] b. ~ 1205 d. 1225


Догађаји

8 септембар 1217 Свадба:

Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици