Фамилија: Jeanne de Rochechouart + Foucauld III de La Rochefoucauld

Из пројекта Родовид

Фамилија:98299

Родитељи

Jeanne de Rochechouart (Rochechouart) [Rochechouart] b. 1412

Foucauld III de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld] b. ~ 1395

Деца

Jean Ier de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld] b. 1430 d. 1472Остали језици