Фамилија: Евдокия Владимировна Яшвиль + Николай Онуфриевич Сухозанет

Из пројекта Родовид

Фамилија:77771

Родитељи

Евдокия Владимировна Яшвиль (Сухозанет) [Яшвили] b. 1801 d. 1895

Николай Онуфриевич Сухозанет [Сухозанеты] b. 1794 d. 1871


Догађаји

1820 Свадба:


Остали језици