Фамилија: Guillaume III de Toulouse + Эмма de Provence

Из пројекта Родовид

Фамилија:73833

Родитељи

w Guillaume III de Toulouse (Taillefer) [Toulouse] b. < 969 d. >14 септембар 1037

Эмма de Provence [Прованские] b. ~ 975 d. > 1063

Деца

Понс Гильом Тулузский [Тулузские] b. < 998 d. 1060

Bertrand de Toulouse [Toulouse]


Догађаји

< 992 Свадба:

Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици