Фамилија: Timoléon d'Espinay de Saint-Luc + Marie-Gabrielle de la Guiche

Из пројекта Родовид

Фамилија:359593

Родитељи

w Timoléon d'Espinay de Saint-Luc [Espinay] b. 1580 d. 1644

Marie-Gabrielle de la Guiche [la Guiche] d. 29 март 1632Остали језици