Фамилија: Diles Heiguer Chebre de Cornouaille + Alava de Cornouaille

Из пројекта Родовид

Фамилија:343882

Родитељи

Diles Heiguer Chebre de Cornouaille [Cornouaille] b. ~ 890 d. 930

Alava de Cornouaille [Cornouaille] b. ~ 890 d. 960Остали језици