Фамилија: Alix de Thiers-Chalon + Josserand IV Gros de Brancion

Из пројекта Родовид

Фамилија:343658

Родитељи

Alix de Thiers-Chalon [Thiers] d. <23 март 1187

Josserand IV Gros de Brancion (Grossus) [Gros] d. > 1172


Догађаји

1164 Свадба:


Остали језици