Фамилија: Françoise Le Gras du Luart + Jacques Odart de Rilly d'Oysonville

Из пројекта Родовид

Фамилија:339818

Родитељи

Françoise Le Gras du Luart [Le Gras] b. 9 септембар 1918 d. 20 јануар 2002

Jacques Odart de Rilly d'Oysonville [Odart]Остали језици