Фамилија: Wandalmodis de Salins + Bérard de Beaujeu

Из пројекта Родовид

Фамилија:316908

Родитељи

Wandalmodis de Salins [Salins] b. ~ 920

Bérard de Beaujeu (ou Béraud) [Beaujeu] b. ~ 890 d. < 969

Деца

Humbert Ier de Beaujeu [Beaujeu] b. ~ 950 d. ~ 1016Остали језици