Фамилија: Agnes de Thiern Montpensier + Humbert IV de Beaujeu

Из пројекта Родовид

Фамилија:316803

Родитељи

Agnes de Thiern Montpensier [Thiers] b. 1115 d. 1175

Humbert IV de Beaujeu [Beaujeu] b. ~ 1130

Деца

Guiscard IV de Beaujeu [Beaujeu] b. 1170 d. 18 септембар 1215


Догађаји

~ 1160 Свадба:


Остали језици