Фамилија: Arthaud V de Roussillon + Alix de Poitiers-Valentinois

Из пројекта Родовид

Фамилија:316616

Родитељи

Arthaud V de Roussillon [Roussillon] b. ~ 1259 d. ~ 1311

Alix de Poitiers-Valentinois [Poitiers] b. ~ 1265 d. ~ 1325

Деца

Béatrix de Roussillon [Roussillon] b. ~ 1285 d. ~ 1347Остали језици