Фамилија: Nicolas d'Avesnes + Mahaut de La Roche

Из пројекта Родовид

Фамилија:30586

Родитељи

w Nicolas d'Avesnes [Oisy-Avesnes] b. 1120 d. 1171

Mahaut de La Roche [Namur]

Деца

Jacques Ier d'Avesnes [Oisy-Avesnes] b. ~ 1152 d. 7 септембар 1191

Fastré Ier d'Avesnes [Oisy-Avesnes]

Ида д'Авен [Оизи-Авен]


Догађаји

1150 Свадба:

Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици