Фамилија: Gaël de Rohan-Chabot + Marguerite de Chabrol-Tournoël

Из пројекта Родовид

Фамилија:278577

Родитељи

Gaël de Rohan-Chabot [Rohan-Chabot] b. 13 јун 1906 d. 27 октобар 2002

Marguerite de Chabrol-Tournoël [Chabrol] b. 19 децембар 1903 d. 13 мај 1958

Деца

Marthe de Rohan-Chabot [Rohan-Chabot] b. 25 фебруар 1935Остали језици