Фамилија: Napoléon Louis von Talleyrand-Périgord + Alix de Montmorency-Fosseux

Из пројекта Родовид

Фамилија:242744

Родитељи

Napoléon Louis von Talleyrand-Périgord [Talleyrand-Périgord] b. 12 март 1811 d. 21 март 1898

Alix de Montmorency-Fosseux [Montmorency] b. 1810 d. 1858

Деца

Adalbert de Talleyrand-Périgord [Talleyrand-Périgord]Остали језици