Фамилија: Agnès de Poitiers + Aimery V de Thouars

Из пројекта Родовид

Фамилија:235697

Родитељи

Agnès de Poitiers [Ramnulfide] b. јул 1103 d. 1159

Aimery V de Thouars [Thouars]

Деца

Aimery V de Thouars

Geoffroy IV de Thouars [Thouars]

Guillaume Ier de Thouars [Thouars]Остали језици