Фамилија: Afonso VI + Agnès de Poitiers

Из пројекта Родовид

Фамилија:223007

Родитељи

Afonso VI [Jiménez] b. 1040 d. 1 јул 1109

Agnès de Poitiers [Ramnulfide] d. 1078

Деца

Afonso VI

? Afonso de Leão [Leão] b. ~ 1045


Догађаји

1069 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици