Фамилија: Emmalina Mortain + Guillaume IV de Toulouse

Из пројекта Родовид

Фамилија:217379

Родитељи

Emmalina Mortain [Conteville] b. 1040

w Guillaume IV de Toulouse [Toulouse] b. ~ 1040 d. 1094

Деца

Philippa Mathilde van Toulouse [Toulouse] b. ~ 1073 d. 28 новембар 1117


Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици