Фамилија: Louis Hercule de Cossé-Brissac + Adélaïde Mancini

Из пројекта Родовид

Фамилија:210429

Родитељи

Louis Hercule de Cossé-Brissac [Cossé-Brissac] b. 1734 d. 1792

Adélaïde Mancini [Mancini]

Деца

Adélaïde de Cossé-Brissac [Cossé-Brissac] b. 1765 d. 1820Остали језици