Фамилија: Каталин Батори + Ласло Шармашаги

Из пројекта Родовид

Фамилија:181623

Родитељи

Каталин Батори (Шармашаги) [Батори] d. > 1552

Ласло Шармашаги [Шармашаги] d. < 1552Остали језици