Фамилија: Евдокия Комнин + Михаил Гаврас

Из пројекта Родовид

Фамилија:173018

Родитељи

Евдокия Комнин [Комнины] d. 1128

Михаил Гаврас [Гаврасы] d. > 1175Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици