Фамилија: Maria of Hungary + Otto Orseolo

Из пројекта Родовид

Фамилија:171348

Родитељи

Maria of Hungary [Arpad] b. 982

Otto Orseolo [Orseolo] b. 992 d. 1032

Деца

Peter Orseolo (of Hungary) [Orseolo] b. ~ 1008 d. 30 август 1046

Frosina Orceolo [Orceolo] d. 1071


Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици