Фамилија: Sancho Nunes de Celanova + Teresa Afonso

Из пројекта Родовид

Фамилија:16547

Родитељи

Sancho Nunes de Celanova [Celanova] b. 1070 d. 1130

Teresa Afonso [Borgonha-Portugal] b. 1135

Деца

Fruilhe Sanches de Barbosa [Celanova] b. 1140Остали језици