Фамилија: Raymond V de Turenne + Lore de Chabanais

Из пројекта Родовид

Фамилија:158052

Родитељи

Raymond V de Turenne [Turenne] d. <22 фебруар 1285

Lore de Chabanais (de Bigorre) [Chabanais] d. 1316


Догађаји

1284 Свадба:

Напомена

Шаблон:Modèle:Source nécessaire


Остали језици