Фамилија: Agnes Courtenay / Countess of Jaffa and Ascalon + Hugues d'Ibelin

Из пројекта Родовид

Фамилија:140891

Родитељи

w Agnes Courtenay / Countess of Jaffa and Ascalon (Lady of Sidon) [Courtenay]

Hugues d'Ibelin [Ibelin] b. < 1133 d. изм 1169 и 1171


Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици