Фамилија: Катерина Олена Булгарська Комітопула + Ісаак I Комнін

Из пројекта Родовид

Фамилија:132483

Родитељи

w Катерина Олена Булгарська Комітопула (Комніна) [Комітопули] b. ~ 1010 d. 1063

w Ісаак I Комнін [Комніни] b. ~ 1007 d. 31 мај 1061


Напомена


Остали језици