Фамилија: Csaba + Sarolta Arpad

Из пројекта Родовид

Фамилија:13067

Родитељи

Csaba [Aba] d. > 1005

Sarolta Arpad [Arpad] b. 997 d. 1053

Деца

Самуил Аба [Аба] b. ~ 991 d. 5 јул 1044


Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици