Фамилија: Éléonore de Savoie + Louis I de Beaujeu

Из пројекта Родовид

Фамилија:114739

Родитељи

Éléonore de Savoie [Savoyen] b. 1250 d. 1296

Louis I de Beaujeu [Albon-Forez]

Деца

Guichard VI de Beaujeu (le Grand) [Beaujeu] b. 1275проц d. 23 септембар 1331

Éléonore de Beaujeu [Beaujeu] b. ~ 1285 d. 10 септембар 1344Остали језици