Фамилија: Piotr Petrovitch Golovine + Anna Ivanovna Podjogine-Chigon

Из пројекта Родовид

Фамилија:100757

Родитељи

Piotr Petrovitch Golovine [Golovine] b. ~ 1530 d. 4 фебруар 1565

Anna Ivanovna Podjogine-Chigon (Golovine) [Podjogine-Chigon]

Деца

Пётр Петрович Меньшой Павел Головин [Головины] b. ~ 1560 d. 14 децембар 1627

Иван Петрович Большой Головин [Головины] d. 9 септембар 1612Остали језици