Род:Sousa de Portugal

Из пројекта Родовид

Тренутно нема текста на овој страници. Можете претражити овај назив у осталим страницама или уредити ову страницу.

<Rd_clanautotranslations>

<Rd_clanautotranslationstext>

Deutsch
Sousa de Portugal
English
Sousa de Portugal
Español
Sousa de Portugal
Português
Sousa de Portugal

Родови "Sousa de Portugal"

Приказујем испод 20 резултата почев од #1.
Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

 1. Alonso Sousa de Portugal (Sosa Albornoz)
 2. Ana Sousa de Portugal
 3. D. Afonso Dinis
 4. D. Diogo Afonso de Sousa b. 1305 d. 18 новембар 1344
 5. D. Lopo Dias de Sousa b. 1330
 6. Diego Sousa de Portugal
 7. Esteban Sousa de Portugal (Guevara de Sosa)
 8. Francisco Sousa de Portugal (Sosa Albornoz)
 9. Gonçalo Rodrigues de Sousa
 10. Gonçalo Rodrigues de Sousa
 11. Guiomar de Sousa
 12. Juan Alfonso Sousa de Portugal y Alonso de Córdoba (Afonso de Sousa)
 13. Juan Alonso Sousa de Portugal (Estrada de Sosa)
 14. Juan Alonso Sousa de Portugal (Sosa)
 15. Lope Sousa de Portugal (Mesa de Sosa)
 16. Mendo Afonso
 17. Pedro Afonso de Sousa
 18. Rodrigo Afonso de Sousa
 19. Rui de Sousa
 20. Vasco Afonso de Sousa

Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Джерельна довідка за населеним пунктом