Род:Malo

Из пројекта Родовид

Тренутно нема текста на овој страници. Можете претражити овај назив у осталим страницама или уредити ову страницу.

<Rd_clanautotranslations>

<Rd_clanautotranslationstext>

Español
Malo
Français
Malo
Русский
Malo

Родови "Malo"

Приказујем испод 25 резултата почев од #1.
Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

 1. * Ψ Malo
 2. Alfonso Maria Malo b. 2 април 1854
 3. Anne Mâlo b. 13 новембар 1816
 4. * Charles Malo
 5. * Charles François Michel Malo b. 1780проц
 6. * Chrisostôme Malo
 7. Christophe Charles Malo b. 9 новембар 1755
 8. * Concepción de Malo y Zayas Bazans b. 1888 d. 1966
 9. François Malo b. изм 1658 и 1659 d. изм 22 април 1677 и 28 април 1677
 10. Genevieve Françoise Malo b. 20 новембар 1759 d. 29 децембар 1759
 11. * Guilhaume Malo
 12. Henriette Adélaïde Malo b. 15 јун 1807
 13. Jacques Malo b. 11 фебруар 1757
 14. * Jacques François Malo b. 26 новембар 1733 d. 19 јун 1782
 15. * Jean Malo b. 1785проц
 16. Jean Baptiste Malo b. 6 јануар 1767 d. 3 јул 1767
 17. Jean François Malo b. 4 јануар 1769
 18. Jean Pierre Malo
 19. * Jeanne Malo (Maslot) b. 1698изр d. 7 септембар 1769
 20. Jose Benigno Malo b. 10 фебруар 1807 d. 2 април 1870
 21. Marie Thérèse Malo
 22. Pierre Mâlo b. 1704
 23. Rosa Dominga de la Trinidad Malo b. 12 мај 1826
 24. Rosa Maria Malo b. 22 мај 1889
 25. * Барбара Malowa (Bury)

Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).