Род:Петрово-Соловово

Из пројекта Родовид

Тренутно нема текста на овој страници. Можете претражити овај назив у осталим страницама или уредити ову страницу.

<Rd_clanautotranslations>

<Rd_clanautotranslationstext>

Deutsch
Petrowo-Solowowo
Петрово-Соловово
Petrowo-Seolowowo
Русский
Петрово-Соловово
Українська
Петрово-Соловово

Родови "Петрово-Соловово"

Приказујем испод 50 резултата почев од #1.
Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

 1. Alexandra Grigorjewna Petrowo-Solowowo b. 8 фебруар 1848
 2. Maria Grigorjewna Petrowo-Solowowo b. ~ 1840 d. 1841
 3. Maria Michailowna Petrowo-Solowowo b. 1894 d. 10 март 1970
 4. Michail Grigorjewitsch Petrowo-Solowowo b. 28 децембар 1840 d. 1905
 5. Michail Michailowitsch Petrowo-Solowowo b. 11 мај 1870 d. 31 јануар 1954
 6. Natalja Grigorjewna Petrowo-Solowowo b. 6 мај 1839 d. ~ 1840
 7. Nikolai Michailowitsch Petrowo-Solowowo b. 1896 d. 23 април 1930
 8. Sofia Grigorjewna Petrowo-Solowowo b. 1 август 1843 d. 1920
 9. Sofia Michailowna Petrowo-Solowowo b. 31 јул 1872 d. 7 децембар 1961
 10. Іван Якович Менший Петрово-Соловово
 11. Аграфена (Агафья) Георгиевна (Григорьевна) Петрово-Соловово (Козодавлева)
 12. Аграфена Іванівна Петрово-Соловово (Ланська)
 13. Александр Васильевич Петрово-Соловово b. 26 април 1893 d. 1943
 14. Александр Григорьевич Петрово-Соловово b. 25 август 1736 d. 5 фебруар 1805
 15. Александр Кузьмич Петрово-Соловово d. 18 март 1739
 16. Александра Михайловна Петрово-Соловово (Щербатова) b. 13 јун 1875 d. 1918
 17. Алексей Александрович Петрово-Соловово b. 1707 d. 1751
 18. * Анастасия Петрово-Соловово b. 17 април 1808 d. 25 децембар 1870
 19. Анастасия Александровна Петрово-Соловово (Мещерская) b. 1770 d. 1811
 20. Анастасия Васильевна Петрово-Соловово (Горнунг) b. 9 новембар 1897 d. 16 мај 1956
 21. Анастасия Фёдоровна Петрово-Соловово (Вреде) b. 10 април 1808 d. 12 децембар 1870
 22. Андрей Александрович Петрово-Соловово b. 1760 d. 1830
 23. Анна Александровна Петрово-Соловово (Бестужева-Рюмина)
 24. Анна Васильевна Петрово-Соловово b. 1760 d. 12 март 1828
 25. Богдан Григорьевич Петрово-Соловово
 26. Борис Михайлович Петрово-Соловово b. 3 септембар 1861 d. 1925
 27. Василий Лаврентьевич Петрово-Соловово b. 28 фебруар 1715 d. 3 новембар 1767
 28. Василий Михайлович Петрово-Соловово b. 27 децембар 1850 d. 22 јун 1908
 29. Василий Яковлевич Петрово-Соловово
 30. Василий Яковлевич Петрово-Соловово b. 24 март 1794 d. 30 децембар 1812
 31. Владимир Александрович Петрово-Соловово (Соловово) b. 6 мај 1937
 32. Владимир Васильевич Петрово-Соловово b. > 1884
 33. Григорий (Георгий) Александрович Петрово-Соловово b. 28 октобар 1703 d. 15 април 1743
 34. Григорий Михайлович Петрово-Соловово b. 25 април 1874 d. 1911
 35. Григорий Михайлович Большой Петрово-Соловово
 36. Григорий Михайлович Меньшой Петрово-Соловово d. 1714
 37. Григорий Фёдорович Петрово-Соловово b. 14 новембар 1806 d. 3 мај 1879
 38. Демид Яковлевич Петрово-Соловово
 39. Дмитрий Григорьевич Петрово-Соловово d. 1669
 40. Дмитрий Михайлович Петрово-Соловово d. 1580
 41. Евдокия Васильевна Петрово-Соловово b. 1888 d. 1896
 42. Екатерина Васильевна Петрово-Соловово b. 21 мај 1765 d. 26 јануар 1836
 43. Елена Владимировна Соловово (Булат) b. 16 јул 1972
 44. Елена Тимофеевна Петрово-Соловово (Рачинская)
 45. * Иван Акинфиевич Петрово-Соловово
 46. Иван Григорьевич Петрово-Соловово
 47. Иван Иванович Петрово-Соловово b. 1738
 48. Иван Лаврентьевич Петрово-Соловово b. < 1715
 49. Иван Лукьянович Петрово-Соловово
 50. Иван Тимофеевич Петрово-Соловово

Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).