Alberto Malaspina (Moro)

Из пројекта Родовид

Особа:447665
Рођени род Malaspina
Пол мушки
Цело име (рођено) Alberto Malaspina
Друга презимена Moro
Родитељи

Obizzo I Malaspina [Malaspina] d. 1185

Вики-страница wikipedia:Albert Malaspina

Догађаји

Свадба: ? de Montferrat [Alérame]

Напомена

Шаблон:Needsources


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Alberto Malaspina
Смрт: 1140
Прародитељи
Родитељи
Obizzo I Malaspina
Смрт: 1185
Родитељи
 
== 3 ==
Morello Malaspina
Рођење: 1275
== 3 ==

Остали језици