Фамилија: Тассилон III + Лютберга Ломбардська

Из пројекта Родовид

Фамилија:99070

Родитељи

{{{Персон:408693}}}

{{{Персон:408696}}}

Деца

{{{Персон:701388}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици