Фамилија: Алфонсо де Наплес + Ипполита Мария Сфорца

Из пројекта Родовид

Фамилија:98237

Родитељи

{{{Персон:405215}}}

{{{Персон:405391}}}

Деца

{{{Персон:405208}}}

{{{Персон:705599}}}

{{{Персон:918510}}}


Догађаји

10 октобар 1465 Свадба: Наплес

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици