Фамилија: Маxимилиан I. вон Хабсбург + Бианца Мариа Сфорза

Из пројекта Родовид

Фамилија:98196

Родитељи

{{{Персон:94625}}}

{{{Персон:405229}}}

Деца

Маxимилиан I. вон Хабсбург

{{{Персон:628276}}}

{{{Персон:629951}}}


Догађаји

16 март 1494 Свадба: Халл ен Тyрол

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире.


Остали језици