Фамилија: Амéдéе VIII де Савоие + Марие де Боургогне

Из пројекта Родовид

Фамилија:97328

Родитељи

{{{Персон:148600}}}

{{{Персон:401813}}}

Деца

{{{Персон:12084}}}

{{{Персон:148602}}}


Догађаји

30 октобар 1401 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици