Фамилија: Мариа вон Беррy + Пхилиппе д'Еу

Из пројекта Родовид

Фамилија:95965

Родитељи

{{{Персон:114239}}}

{{{Персон:396086}}}

Деца

{{{Персон:139276}}}

{{{Персон:396087}}}

{{{Персон:398351}}}

{{{Персон:897192}}}


Догађаји

27 јануар 1393 Свадба: Парис

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици