Фамилија: Едоуард де Бар + Марие де Боургогне

Из пројекта Родовид

Фамилија:95221

Родитељи

{{{Персон:392399}}}

{{{Персон:392400}}}

Деца

{{{Персон:392398}}}

{{{Персон:866818}}}

{{{Персон:907358}}}


Догађаји

11 фебруар 1310 Свадба: Монтбард (21)


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици