Фамилија: Отто I вон Wеимар + Аделе вон Брабант

Из пројекта Родовид

Фамилија:95021

Родитељи

{{{Персон:391527}}}

{{{Персон:391528}}}

Деца

{{{Персон:391521}}}

{{{Персон:770169}}}


Догађаји

< 1060 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици