Фамилија: Отто Асканиер вон Балленстедт + Еилика вон Сацхсен

Из пројекта Родовид

Фамилија:95017

Родитељи

{{{Персон:391518}}}

{{{Персон:391519}}}

Деца

{{{Персон:390475}}}


[1]

Догађаји

1094 Свадба:

Извори

  1. - Wикипéдиа
Остали језици