Фамилија: Беатриx II ван Хохенстауфен + Отто VII вон Мераниен

Из пројекта Родовид

Фамилија:94863

Родитељи

{{{Персон:390816}}}

{{{Персон:390820}}}

Деца

{{{Персон:111166}}}

{{{Персон:390822}}}

{{{Персон:390825}}}

{{{Персон:710187}}}

{{{Персон:710213}}}

{{{Персон:710244}}}


Догађаји

21 јун 1208 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици