Фамилија: Геррит Дирксз де Јонг + Мариа Теуниссен ван Гинкел

Из пројекта Родовид

Фамилија:93592

Родитељи

{{{Персон:385514}}}

{{{Персон:385515}}}

Деца

{{{Персон:385513}}}


Догађаји

17 мај 1761 Свадба: Сцхерпензеел


Остали језици